A fost o sarbatoare frumoasa, luminata de un soare si o atmosfera optimista.
Mama s-a ocupat de bucate, eu – de aranjamentele de Paste. Sper sa-mi admirati fotografiile…
In familia noastra traditia merge mai departe …
Va doresc tuturor o saptamana frumoasa! (Marina Ilie)
{yoogallery src=[/images/stories/Dacicool/Romania_Mea/Articole/O_sarbatoare_frumoasa/galerie]}
